מרכז המשחקים - הכיף שלך זה המומחיות שלנו !!!

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. אקס בוקס וואן פריצה

אקס בוקס וואן פריצה

קונסולת אקס וואן, הקונסולה ששיגעה את העולם

אקס בוקס וואן פריצה

מעוניינים לרכוש קונסולת אקס בוקס וואן בישראל? מבקשים לדעת מתי תהיה גם לקונסולת אקס בוקס וואן פריצה שתשפר את חוויית השימוש במכשיר? הכירו את מרכז המשחקים, חנות למכירה ושיווק של קונסולות בישראל בעלת סניף מרכזי בחיפה ושירותים בכל הארץ. באתר האינטרנט שלנו, וכן בדף הפייסבוק הרשמי, מרכז המשחקים מספקת מידע רב אודות ההתפתחויות בדרך לפריצת אקס בוקס וואן.

מרכז המשחקים עומדת לצד לקוחותיה גם בזכות מעבדה מתקדמת אשר מתמחה בפריצות והתקנות. הצוות המקצועי והמיומן שלנו בחנות מורכב מטכנאים מובילים בתחומם ואנו מקפידים תמיד להיות בחזית הטכנולוגית.

קונסולת אקס וואן, הקונסולה ששיגעה את העולם

קונסולת אקס בוקס וואן מבית מיקרוסופט הושקה בישראל בספטמבר 2014, חצי שנה לאחר השקתה בחו"ל. כבר למן הרגע הראשון היה ברור כי לא מדובר ב"עוד" קונסולה אלא במכשיר אשר מציע הרבה מעבר. כמו כן, מיד עם השקתה של הקונסולה בארה"ב, ובזכות הפופולאריות הרבה שלה בכל מקום אליו הגיעה, גיימרים רבים החלו לצפות לקראת היום בו תהיה זמינה לקונסולת אקס בוקס וואן פריצה איכותית.

אכן, גם ללא פריצה, אקס בוקס וואן מציגה ביצועים יוצאי דופן אשר רבים מהם טרם נראו בעולם המשחקים והקונסולות. אולם, ברור לכל כי ברגע שתהיה גם לקונסולת אקס בוקס וואן פריצה מותאמת, חוויית השימוש במכשיר תשתפר עשרת מונים. על מנת לעשות מעט סדר בבלאגן, אנו מציגים לכם כעת את ההתפתחויות האחרונות והרלבנטיות מבחינת המידע אודות הפריצה לאקס בוקס וואן.

הדיווחים העדכניים

בנובמבר 2013, ממש עם השקתה של קונסולת אקס בוקס וואן בארה"ב, פורסם גם מדריך JRUNNER רשמי אשר הביא לכך שגיימרים אשר אינם מסתפקים בנפח דיסק של 500 GB יכולים להתקין כונן קשיח בנפחים גדולים יותר. מעט לאחר מכן, בדצמבר 2013, שוחרר מדריך ורכיב אשר מאפשר לקרוא את הזיכרון הפנימי של הקונסולה. כעת, מדובר היה כבר במהלך שנעשה על ידי צוות ההאקרים המפורסם Team Xecuter הכולל כמובן גם את ההאקר הידוע C4EVA (החתום על פריצת אקס בוקס 360).

התקדמות נוספת נרשמה כעבור כשלושה חודשים. במרץ 2014, דיסק המשחק הרשמי של פורזה 5 נפרץ והדבר העיד על כך שכאשר תושג לקונסולת אקס בוקס וואן פריצה אפקטיבית, ברשת יהיו כבר תכנים וניתן יהיה לבצע גיבויים למשחקים. במקביל, ידיעות שונות מכל העולם התפרסמו אודות התקדמויות כאלה ואחרות מבחינת פריצה מלאה.

בדצמבר 2014, שנה לאחר שצוות Team Xecuter ביצע את המהלך הראשון לכיוון הפריצה, ההאקר המפורסם C4EVA פרסם ציוץ בטוויטר שהפיח תקווה רבה בקרב גיימרים מכל קצוות תבל. "שחר של יום חדש", כתב ההאקר בטוויטר, "חלה התקדמות משמעותית". ואכן, כעבור חודש בלבד, בינואר 2015, קבוצת האקרים הפועלת תחת השם H4LT פרסמה ברבים את תוכנת ה-SDK של הקונסולה. כלומר, פורסמה התוכנה אשר משמשת לכתיבת משחקים/תוכנות לאקס בוקס וואן. פרסום זה של תוכנת ה-SDK הביא לכך שהאקרים ומפתחים יכולים כעת להכיר טוב יותר את אקס בוקס וואן ולהבין כיצד ניתן לפרוץ את המכשיר.

מה הלאה? אנו מאמינים שתהיה לקונסולת אקס בוקס וואן פריצה בתוך שבועות בלבד

במרכז המשחקים, הצוות המקצועי שלנו במעבדה סבור כי הדיווחים הללו מעידים על כך שהמטרה נראית באופק. ואכן, סביר בהחלט להניח שבעוד שבועות ספורים בלבד תהיה גם לקונסולת אקס בוקס וואן פריצה זמינה עבור גיימרים בישראל. אתם מוזמנים כמובן להישאר מעודכנים בדף הפייסבוק הרשמי שלנו וכן באתר האינטרנט של מרכז המשחקים. אנו מבטיחים לעדכן מיד כאשר יהיו דיווחים נוספים.

 

צור קשר
 
אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים