מרכז המשחקים - הכיף שלך זה המומחיות שלנו !!!

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. אקס בוקס - סוגי משחקים - מרכז המשחקים

אקס בוקס - סוגי משחקים - מרכז המשחקים

משחקים לאקס בוקס- הרפתקאות, ספורט, אסטרטגייה ועוד

 

משחקי וידיאו דוגמתמשחקים לאקס בוקס מפותחים כולם ע"י צוות שלם של אנשי תוכן, טכנולוגיה ואף אומנים לעיצוב וגרפיקה המנסים להפוך כל משחק לסיפור הצלחה, סוג של אומנות תלת מימדית.

משחקים לאקס בוקס היום מיועדים גם למשחק מרובה משתתפים, ואילו משחקי הוידיאו הראשונים של חברת אטארי המיתולוגית בשנות ה-80 וה-90 היו משחקים לאדם אחד.

משחק ה-  VGTA הוא אחד משורת משחקים לאקס בוקס, הנחשב לאחד האהובים וההמכרים והוגדר ע"י הניו יורק פוסט כסדרת המשחקים הטובה בכל הזמנים.

ראשיתו בשנת 1997-99 אז יצאו שני הפרקים הראשונים בסדרה אבל הם היו בסה"כ סוג של מרדף עלוב בעיצוב גרפי מאוד משעמם ולא מלהיב שכל מה שאפשר היה לעשות ונחשב כשיא במשחק, היה כניסה לכל כלי רכב שרוצים. אבל  GTA V כבר נחשב לסיפור אחר לגמרי.

בפיתוח המשחק השקיעה חב' רוקסטאר הבריטית מפתחת GTAV  סכום אסטרונומי של 266 מיליון $ ולמרות ההכנסות הגבוהות, זוהי אחת השקעות הכי גבוהות שהושקעו אי פעם במשחק כלשהו לקונסולות משחק ולמשחקי XBOX 360.

הדמויות המרכזיות במשחק GTA כפי שמכירים אותם אוהדי משחקי 360 XBOXהן: פרנקלין קלינטון שהחל את חייו כגנגסטר וסוחר סמים, ישב בכלא וכאשר שוחרר החל לעבוד בתור מעקך בסוכנות של מכוניות יוקרה עליהן הוא גם מאוד אוהב לנהוג. מייקל דה-סנטה, שהוא כבן 40 בעלה של אמנדה והאבא של ג'ימי וטרייסי, שאחרי כמה פשעים פרש מהעולם האפל, התעשר וגר באחוזה, עד שנסיבות חייו מגלגלות אותו שוב לחיי הפשע.

טרבור פיליפס נולד בקנדה אבל משום מה מתכחש למוצאו. הוא כבן 40 ומנסה להתגייס לצבא כטייס קרב, אלא שהוא לא מתקבל ובמקום להיות טייס הוא הופך לשודד מקצוען.

ויש גם את אמנדה דה סאנטה, ג'ימי דה סאנטה, טרייסי דה סאנטה, לאמר דיוויד, לסטר קרסט, דייב נורטין ועוד ועוד דמויות.

אין ספק כי דמויות במשחקי 360XBOX הן בעלות עבר, הווה ואת העתיד וההתנהלות שלהם, קובעים השחקנים אבל השמות שלהם די עושה חשק לשחק אותם ולהיכנס לעולמם המסעיר.

שמות של משחקים לאקס בוקס נוספים, חושפים את הקריאטיביות של מפתחי משחקים לאקס בוקס כך שאין ספק שגם הם מהווים סוג של משיכה וסקרנות לנסות להיכנס לנעליים שלהם ולעולמם המסעיר.

משחקים לאקס בוקס  נוספים הם: קומנד אנד קונקר, וינג קומנדר, וונדר בוי, סוניק, מגה מן, דוויק, וורס, קול אוף דיוטי ועוד ועוד.

על משחקים לאקס בוקס ומשחקי קונסולות בכלל, נטען כי הם מפתחים את היכולות הקוגנטיביות של הילד בונים חשיבה אסטרטגית ומפתחים כישורי ניהול ותכנון.

משחקים לאקס בוקס   יש בקטגוריות הבאות:

משחקי פעולה כוללים משחקי ירי או לחימה עם עלילה דמויות ודרישות מהשחקן לשליטה ומיומנות בקרבות השונים.

משחקים לאקס בוקס המוגדרים כמשחקי פעולה נחלקים למשחקי יריות עם אופי עלילתי ומשחקי מכות המבוססים על תורות של אומנויות לחימה שונות.

משחקים לאקס בוקס  מוגדרים כמשחקי לחימה, המבוססים על מלחמת גיבור יחיד מול דמויות אחרות. ומשחקי ירי מתמקדים בחיסול אויבים כאשר השחקן מצויד ומחומש כראוי.

בתחום משחקי הפלטפורמות  יש משחקים לאקס בוקס שהם תלת- מימדיים הדורשים מן השחקן זריזות, תזמון ושליטה בקרבות והתגברות על מכשולים.

בתחום האסטרטגיה יש משחקים לאקס בוקס  שבהם לרוב השחקן הוא שליט בלתי מעורער, הנדרש לפקד, לצוות, לנהל ולהוביל קבוצה של צבא או לוחמים ואף  להקים כמה צבאות מסוגים שונים כדי לנצח את האוייבים.

משחקים לאקס בוקס מבוססי סימולציה הם משחקים המדמים שליטה בכלי טיס או רכב או חיים במקומות אחרים בספינות חלל, צוללות ועוד ולרוב הם יכללו אלמנטים שישכללו וישדרגו את כלי המלחמה שלהם כדי שיוכל להתמודד ולצלוח משימות מורכבות.

בנוסף משחקים לאקס בוקס מתחום הספורט כמו 2015 FIFA המבוססים על משחקי ספורט בזמן אמת ובהם הם נדרש השחקן לזריזות ידיים, תכנון מהלכים, חשיבה אסטרטגית ועוד.

משחקים לאקס בוקס שהם משחקי הרפתקאה דורשים מהשחקן לפתור חידות, להתגבר על משימות ואתגרים והם חשיבתיים בעיקרם.

משחקים לאקס בוקס בתחום משחקי התפקידים הם משחקים שמהווים היום המשך למשחק הישן הידוע של מבוכים ודרקונים כשאר נכנסים לדמויות, חיים בעולמות של הדמויות, ומפגינים יכולות שליטה וניהול בתוכן העולם שלהם. שחקן הקונסולה במשחקי תפקידים נדרש להגיב וליזום פעולות מול דמויות וירטואליות אחרות המגיבות אליו.

 

 

צור קשר
 
אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים