מרכז המשחקים - הכיף שלך זה המומחיות שלנו !!!

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. כמה עולה XBOX360 ?

כמה עולה XBOX360 ?

XBOX 360 - מחיר וקנייה נכונה

לפי נתוני חברת היעוץ האסטרטגי TASC בשנת 2012 הגיעו המכירות באינטרנט בעולם כולו לסכום דימיוני של טריליון דולר , כאשר מזרח אסיה בראש הרשימה.

ארה"ב ומדינות רבות באירופה הקדימו בהרבה את ישראל עם חנויות וירטואליות. אצלנו זה היה בערך לפני כ-2 עשורים ואי אפשר לומר כי הצרכן הישראלי הסתער על הרעיון בהתלהבות. זה לקח זמן עד שהצרכן הישראלי נענה לאתגר השופינג באינטרנט, חשב שהוא יכול ורוצה להמיר את שיטוטי השופינג שלו בישיבה מול מחשב, וגם האמין לכל מי שרצה ממנו את פרטי כרטיס האשראי שלו.

אבל כל זה כבר הסטוריה, הרשת מלאה, עמוסה ומוצפת באתרי מסחר אלקטרוניים המזמינים אותך לקנות כאן ועכשיו כמעט כל מוצר החל ממכונית, עובר דרך מוצרי חשמל, משחקי וידיאו, קונסולות משחק, xbox360  רהיטים ועד קניית מוצרי מזון ברשת והישראלי- כבר לא חושש להעביר את פרטי כרטיס האשראי שלו.

וכשמדובר ברכישת משחק וידיאו כמוxbox360 , יש לברך את החנויות הוירטואליות שמשווקות אותו, שכן לצרכן זוהי הזדמנות פז לקבל בזמן הכי קצר את התשובה על השאלה כמה עולהxbox360 ? וכן לבחון ולקבל מידע על כל מחירי קונסולות המשחק של

Xbox360  מה שאי אפשר לעשות כאשר ניגשים פיזית לחנות אתה תשאל  כמה עולהxbox360 ?  והתשובה שתקבל זה מה שתשלם, אולי !

 

קונסולת המשחק אקס בוקס מגיעה בכמה גרסאות:

Xbox360 250GB slim pal

xbox3604GB slim pal

xbox360 250GB slim pal kinect

xbox360 4GB slim pal kinect

xbox360 4GB super slim

ועוד כמה גרסאות נוספות שמחיריהם לפי אתר זאפ להשוואת מחירים נעים בין

635-2200 ₪.

ואם לא היו אתרי מסחר אלקטרוני ואם לא היה לך אתר כזה של השוואת מחירים איך היית יודע כמה עולהxbox360  ?

Xbox360 היא קונסולת המשחקים השנייה של חברת מייקרוסופט שההבדל בינה לבין קונסולות משחק אחרות, יחד עם מצלמת קינקט הופכת למכשיר בידור משפחתי רב-גילאי ובמשך 6 שנים מהשקתה הרשמית ב-2005, כבר נמכרו ממנה מעל 50 מיליון יחידות        xbox360 והיא משווקת ב-26 מדינות.

מייקרוסופט מפתחת ומשווקת XBOX360 אחראית גם על פיתוח חלק מן המשחקים של קונסולת המשחק, ויש היום אין סוף משחקים ל-XBOX360 המאפשר גם משחק משותף עם חברים כאשר מתחברים לאותו ממשק כמו למשל: GTA V, FIFA15 האהוד והפופולארי בעולם וכן משחקים נוספים של מרוצים, יריות, ספורט לסוגיו ועוד.

משחקים ל-Xbox360 ניתן לרכוש היום גם בחנויות וירטואליות ברשת ומחיריהם עפ"י זאפ נעים בין 49-375 ₪.

אז כמה עולהxbox360 ? התשובה כנראה טמונה ברשת והגולשים כבר למדו איך לחפש מידע על מוצרים לפי מילות מפתח שהם המציאו בעצמם. החוכמה היא איך להגיע לכמה שיותר תוצאות כשאתה מחפש מוצר מסוים וכל צרכן מבין היום שיש צירוף של מילים שעולות במוחם של הרבה מאוד אנשים, בלי לתכנן, כי הגולש הממוצע מחפש את הדרך הכי קצרה להגיע למידע. כך למשל פחות אנשים ירשמו משפט ארוך כמו "אני רוצה לדעת כמה עולהxbox360  ?", הם ירשמו "כמה עולהxbox360  ?" וזהו קצר וקולע בדיוק כמו הגלישה, בדיוק כמו חווית המשתמש ברשת, מהירה, אינטנסיבית ועם סיפוק מיידי.

ואם תקליד את צמד המילים כמה עולהxbox360 ? תקבל הרבה מאוד תוצאות, ואגב הרבה מאוד אנשים כותבים כמה עולהxbox360 ? באנגלית ולא בעברית כי הם חושבים שגוגל לא מ דבר עברית, אבל גוגל הוא גאון שיודע את כל השפות בעולם.

הקיצורים הזה שהמציאו הגולשים כדי לקבל מידע מהרשת, מעיד על הזמן הרב שאנחנו מקדישים היום לגלישה בעולם הדיגיטלי, שבלחיצת מקש מכניסה אותנו לעולם של צרכנות, לחנויות וירטואליות, לרשתות חברתיות, לכתבות, אינפורמציה, מידע, תמונות ועוד ועוד עולם דיגיטלי ומלואו, והכל מתרחש במהירות מקש, ולכן כאשר אנחנו רוצים לדעת כמה עולהxbox360 ? שזו שאלה אינטואיטיבית פשוטה מאוד, זה בדיוק מה שגוגל אוהב, אז נרשום לו כמה עולהxbox360 ? בלי רוצה ובלי מתחשק לי פשוט את השאלה וזהו, מי אמר שלגוגל יש סבלנות ?...

 

צור קשר
 
אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים