מרכז המשחקים - הכיף שלך זה המומחיות שלנו !!!

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. מכירת סוני פלייסטיישן

מכירת סוני פלייסטיישן

סוני פלייסטיישן 4 למכירה- מהם המחירים ?

 

 ברשת באתרי מכירת יד שנייה מתפרסמות גם מעת לעת מודעות על סוני פלייסטיישן  4 למכירה ולעיתים כבר פרוץ.

שוק מוצרי יד שנייה התפתח מאוד בשנים האחרונות והוא מקיף כמעט את כל המוצרים הקיימים (מלבד מוצרי מזון כמובן...) שאנשים מציעים כיד שנייה,

ויש הרבה מאוד אנשים שהם צרכני יד שנייה מובהקים ושמחים לקנות מוצרים שמחירם לעיתים הוא חצי או אפילו פחות ממחירם הריאלי, וכך הם גם מקבלים את אותו מוצר וגם הקנייה משתלמת.

אבל בכל הקשור למוצרי אלקטרוניקה צריך מאוד להיזהר שכן, גם אם הפעלתם אותם והכל עבד, זה עוד לא אומר שכאשר תגיעו הביתה לא תגלו שלמכשיר האלקטרוני או הדיגיטלי שקניתם יש בעיה, שלא עליתם עליה קודם, ועכשיו לך תוכיח שלא אתה הוא זה שגרם את הנזק.

ולכן כאשר מדובר במודעה של סוני פלייסטיישן 4 למכירה, לא תמיד כדאי לעשות את העסקה שכן יכול להיות שיש למכשיר בעיה עליה תדעו רק לאחר איזה שהוא זמן של שימוש.
חוץ ממודעות של סוני פלייסטיישן 4 למכירה מוצעות הכל גם כל גרסאות הקונסולה:

Sony Plastation LLL 12GB

Sony Playstation LLL 120GB

Sony Plastation lll 160GB

Sony Playstatiom LLL 250GB

Sony Playstation LLL 500GB Sports

Sony Playstation LLL 40GB

Sony Playstation LLL 500GB

Sony Playstation LLL 12GB

מחיריהם של קונסולות סוני פלייסטיישן לפי אתר זאפ נעים מ- 1161- 1908 ₪.

סוני פלייסטיישן הראשון יצא בשנת 1955 ב-2000, השיקה סוני את פלייסטיישן 2,

ב-2006 את פלייסטיישן 3 ששילבה כחלק מהקונסולה את Blu-Ray להצגת משחקים באיכות HD.

קשה מאוד למצוא מודעות של סוני פלייסטיישן 4 למכירה ובעיקר לא מודעות של יד שנייה שכן זוהי קונסולת המשחק הכי נמכרת בעולם והיא הכי חדשה לכן סביר להניח שביד שנייה לא תראו מודעה שתוכנה

"סוני פלייסיישן 4 למכירה מיד שנייה" אלא אם כן מישהו קיבל 2 במתנה...

סוני פלייסטיישן 4 מספקת את הביצועים  הטובים ביותר בין כל הקונסולות ברמת הרזולוציה והאפקטים. רוב משחקי הצד השלישי נראים טוב יותר על Playstation 4 ומוצגים ברזולוציה P1080 מלאה.

אחד החידושים הנוספים ב- Playstation 4 הוא היכולת לחבר אוזנייה חוטית לשלט האלחוטי של סוני  Playstation 4ולהקשיב לסאונד דרך האוזניות.

עם  Playstation 4 ניתן גם להתחבר לרשתות החברתיות ולשדר סרטוני וידיאו מהמשחק בזמן אמת לכל מיני אתרים ולשלוח תמונות וסרטונים לטוויטר או לפייסבוק.

ב-24 שעות השקתה הרשמית של קונסולת המשחק playstation 4, כבר נמכרו ממנה מיליון יחידות.

סביר להניח שלא תמצאו מודעות של סוני פלייסטיישן 4 למכירה אבל את 3 כן תוכלו למצוא ביד שנייה וגם היא לא פחות טובה שכן עד פיתוחה של הקונסולה פלייסטיישן 4,

הייתה קונסולת פלייסטיישן 3 הראשונה ברשימת קונסולות המשחק הכי נמכרות בארץ והצליחה לשנות לחלוטין את עולם הטכנולוגיה, אבל מה לעשות שהגיימרים

הם חסידי המצאות וחידושים ובעיקר של קונסולות משחק והם לא יכולים לשחק עם קונסולה שיש לה כבר גרסה מחודשת ויותר.

בשוק היד השנייה לא תמצאו כאמור מודעה על סוני פלייסטיישן 4 למכירה אבל משחקים מקוריים וגם צרובים לרוב.

 

משום עלויותיהם הגבוהות של משחקים ובעיקר חדשים, בוחרים אנשים רבים לבצע פריצה, הכנסת צ'יפ לקונסולות המשחק ב- xbox360  ולמכשיר פלייסטיישן 2, המאפשרים  שימוש במשחקים צרובים וכן הורדת משחקים מהאינטרנט.

הפעולה הטכנית של פריצת קונסולות משחק היא בצריבת תוכנה על מערכת ההפעלה של קונסולות המשחק היוצרת הסבה של קונסולות המשחק שיתאימו לדיסקים צרובים וכאמור להורדת משחקים.

בארה"ב לדוגמה יתכן כי תמצאו מודעות כמו סוני פלייסטיישן 4 למכירה משום ששם המחירים יותר זולים וגם אם יש איזו שריטה קלה בקופסה הגיימר הממוצע כבר יכניס מודעה לאינטרנט פלייסטיישן 4 למכירה וירוץ לקנות חדש.

אם אתם מעוניינים לקנות מוצר חדש, את  יכולים להיכנס לגוגל להקיש סוני פלייסטיישן 4 למכירה ולהגיע אל עשרות האתרים המשווקים את כל סוגי הקונסולות וגם את המשחקים.

הוספת המצלמה לקונסולות משחק רבות, יצרה התייחסות חדשה אל הקונסולות שלא פונות היום רק לבני נוער אלא גם למבוגרים ותוספת המצלמה בהחלט הפכה את משחק הוידיאו בקונסולות המשחק למכשיר בידור לכל המשפחה שמוצאת את עצמה משתעשעת באתרים ועולמות וירטואליים של תענוג צרוף.

צור קשר
 
אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים