מרכז המשחקים - הכיף שלך זה המומחיות שלנו !!!

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. פלייסטיישן 4

פלייסטיישן 4

קונסולת המשחק המובילה בעולם

Playstatin 4- קונסולת המשחק  הכי נמכרת בעולם

בשנת 2014 פתחה חברת סוני את ה- Games com בהודעה הדרמטית על מכירת יותר מ-10 מיליון קונסולות משחק של playstation 4 בכל העולם והוכתרה כקונסולה הנמכרת ביותר בעולם.

סוני פלייסטיישן הראשון יצא בשנת 1955 ב-2000, השיקה סוני את פלייסטיישן 2, ב-2006 את פלייסטיישן 3 ששילבה כחלק מהקונסולה את Blu-Ray להצגת משחקים באיכות HD.

Playstation 4 מספקת את הביצועים  הטובים ביותר בין כל הקונסולות ברמת הרזולוציה והאפקטים. רוב משחקי הצד השלישי נראים טוב יותר על Playstation 4 ומוצגים ברזולוציה P1080 מלאה.

8 שנים עברו מפיתוח קונסולת המשחק פלייסטיישן 3 של חב' סוני, עד שהושקה הקונסולה של  Playstation 4 שהביאה איתה חידושים מלהיבים בתחום הקונסולות.

Playstation 4 מציעה גרפיקה נקייה יותר, עם פחות פיקסלים, תנועות חלקות יותר ושלט המשחק גדול יותר, עטוף בגומי ונעים למגע, בחלקו הקדמי משטח מגע חלק המאפשר הפעלות מהירות של פעילות במשחקים ומנורה אחורית הנדלקת בצבעים שונים עם התחברות למצלמת תנועה.

אחד החידושים הנוספים ב- Playstation 4 הוא היכולת לחבר אוזנייה חוטית לשלט האלחוטי של סוני  Playstation 4ולהקשיב לסאונד דרך האוזניות.

עם  Playstation 4 ניתן גם להתחבר לרשתות החברתיות ולשדר סרטוני וידיאו מהמשחק בזמן אמת לכל מיני אתרים ולשלוח תמונות וסרטונים לטוויטר או לפייסבוק.

ב-24 שעות השקתה הרשמית של קונסולת המשחק playstation 4, כבר נמכרו ממנה מיליון יחידות.

עד פיתוחה של הקונסולה פלייסטיישן 4, הייתה קונסולת פלייסטיישן 3 הראשונה ברשימת הקונסולות הכי נמכרות בארץ והצליחה לשנות לחלוטין את עולם הטכנולוגיה, אבל הגיימרים שמה שהם הכי אוהבים זה חידושים והמצאות תמיד ישתוקקו לשחק עם קונסולה יותר מתקדמת ויותר משוכללת.

זוהי עובדה די נחרצת כי אנשים ובכל גיל, אוהבים לשחק. משחק הוא סוג של אקט שמשחרר ומוציא מכל אחד פרץ של שמחה, תחרותיות, ילדותיות, שעשוע, אמביציה ועוד ועוד, ואם תגדיר ילד, תגדיר אותו בדיוק כך.

8 שנים עברו מפיתוח קונסולת המשחק פלייסטיישן 3 של חב' סוני, עד שהושקה הקונסולה של הדור הבא: פלייסטיישן 4 שהביאה איתה חידושים מלהיבים בתחום הקונסולות.

קונסולת המשחק סוני פלייסטיישן 4 מציעה גרפיקה נקייה יותר, עם פחות פיקסלים, תנועות חלקות יותר ושלט המשחק גדול יותר, עטוף בגומי ונעים למגע, בחלקו הקדמי משטח מגע חלק המאפשר הפעלות מהירות של פעילות במשחקים ומנורה אחורית הנדלקת בצבעים שונים עם התחברות למצלמת תנועה.

אחד החידושים הנוספים בסוני פלייסטיישן 4, הוא גם היכולת לחבר אוזנייה חוטית לשלט האלחוטי של סוני פלייסטיישן 4 ולהקשיב לסאונד דרך האוזניות.

עם סוני פלייסטיישן 4 ניתן גם להתחבר לרשתות החברתיות ולשדר סרטוני וידיאו מהמשחק בזמן אמת לכל מיני אתרים ולשלוח תמונות וסרטונים לטוויטר או לפייסבוק.

ב-24 שעות השקתה הרשמית של קונסולת המשחק סוני פלייסטיישן 4, כבר נמכרו ממנה מיליון יחידות.

עד פיתוחה של הקונסולהPlaystation 4, הייתה קונסולת פלייסטיישן 3 הראשונה ברשימת הקונסולות הכי נמכרות בארץ והצליחה לשנות לחלוטין את עולם הטכנולוגיה, אבל הגיימרים שאוהבים חידושים והמצאות תמיד ישתוקקו לשחק עם קונסולה יותר מתקדמת ויותר משוכללת.

עם סוני Playstation 4 ניתן גם להתחבר לPSN שירות המשחקים והתכנים האחראי על משחקי הרשת ומנוי פרימיום יפתח לכל שחקן את הגישה למשחקי אונליין פופולאריים עם מגוון רחב של משחקים מכל הז'אנרים הקיימים.

ובעולם הניידים החכמים של היום ניתן להתחבר ולשחק און ליין , כולל ניהול של מאגר המשחקים וקבלת שירותים מחנות המשחקים של חב' מייקרוסופט המציעה לך בכף היד ובהיקש מקש, עולם ומלואו של חוויה וירטואלית.

 

 

צור קשר
 
אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים