מרכז המשחקים - הכיף שלך זה המומחיות שלנו !!!

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. פריצה ל-xbox360 זה חוקי לגמרי

פריצה ל-xbox360 זה חוקי לגמרי

יש אופציות רבות לפריצת xbox 360

 

moodding, RGH, פריצה, הסבה, צ'יפ, ג'וק אלה הן אותן מילים לאקט מסתבר חוקי לגמרי שמאפשר לקונסולות משחק כמו XBOX360 על גרסאותיו ופלייסטיישן לסוגיו שיפור ושדרוג יכולות התפעול, ובראש ובראשונה היכולת להפעיל את הקונסולות עם דיסקים צרובים של משחקים.

ישנם כמה סוגי פריצה ל-xbox360:

Demon/dual navd  - זוהי פריצה ל- xbox360  שמשאירה את הקונסולה במצב מקורי אבל גם עם אפשרות למצב פרוץ. היא נעשית רק על קונסולת אקס בוקס 250GB בלבד.

Xkey/ xk3y – זוהי פריצת זכרון לדיסקים של משחקים דרך התקן זיכרון חיצוני כמו למשל דיסק קשיח המותקנת  באמצעות רכיב אקס קיי בתוך הקונסולה.

 

Lt3 – פריצה ל-xbox360 לדיסקים צרובים המאפשרת לקונסולת המשחק להריץ דיסקים צרובים על תקליטורים בדי.וי.די  ולהוריד משחקים מהאינטרנט ומתאימה לכל סוגי קונסולות המשחק אקס בוקס.

פריצה ל- xbox360 מאפשרת את הסרת המגבלות האזוריות במשחקים וב-DVD ולקונסולות משחק משוכללות מהדור החדש יש מקודדי DIVX שמאפשר להם לראות סרטים ישר מהמחשב.

 

פריצה ל-xbox360, הופכת את קונסולת המשחק למחשב אישי במלוא מובן המילה, ומחשבים עם נתוני חומרה ו-3 ליבות כמו שיש ל-xbox360, עולים הרבה מאוד כסף.

 

קונסולת המשחק אקס בוקס מגיעה בכמה גרסאות:

Xbox360 250GB slim pal

xbox3604GB slim pal

xbox360 250GB slim pal kinect

xbox360 4GB slim pal kinect

xbox360 4gb super slim

ועוד כמה גרסאות נוספות שמחיריהם לפי אתר זאפ להשוואת מחירים נעים בין

635-2200 ₪.

מייקרוסופט מפתחת ומשווקת XBOX360 אחראית גם על פיתוח חלק מן המשחקים של קונסולת המשחק, ויש היום אין סוף משחקים ל-XBOX360 המאפשר גם משחק משותף עם חברים כאשר מתחברים לאותו ממשק.

בין המשחקים הידועים ל-XBOX360 15FIFA האהוד והפופולארי בעולם וכן משחקים נוספים המדמים כמו משחקי מרוצים, יריות, ספורט לסוגיו ועוד.

משחקים ל-Xbox360 ניתן לרכוש היום גם בחנויות וירטואליות ברשת ומחיריהם עפ"י זאפ נעים בין 49-375 ₪.

לכן אולי ניתן להבין מדוע אנשים רבים פונים לשירותי פריצה ל-xbox360, שיאפשר להם לשחק גם במשחקים צרובים.

 

מבחינה טכנית כדאי לבצע פריצה במעבדות של מומחים מכיוון שצריך לצרוב על מערכת ההפעלה תוכנה חדשה כדי לבצע נכון פריצה ל- xbox360, ואם לא עושים את זה נכון במיומנות ומקצועיות, אתם יכולים למצוא את עצמכם עם מכשיר הרוס לאחר פריצה ל-xbox360  שהתגלתה כחובבנית למדי.

מעבדות צצות כמו פטריות אחרי הגשם והן מתנהגות כמעט כמו מוסכים. לא תמיד תדע אם בפריצה ל-Xbox360  לא "גנבו" לך חלקים מקוריים והרכיבו לך מזוייפים. לכן כדאי מאוד לפנות למעבדת תיקונים אמינה עם ידע, ניסיון ציוד יעודי והמלצות.

 

בארץ כמעט בכל מקום ניתן למצוא מעבדות מקצועיות לפריצה ל- xbox360 בירושלים אשדוד, פתח תקווה, כרמיאל, הקריות, חיפה, ראשון לציון שיש להם מעבדת פריצה

ל- xbox36 ובה טכנאים בעלי ניסיון רב אשר מכירים היטב את כל סוגי הקונסולות ויש המפעילים מעבדת פריצת xbox360 –RGH ניידת העומדת המבצעת הסבות ופריצות עד הבית (כולל משלוח מכל מקום ולכל מקום).

פריצה ל-  xbox360 חשוב לעשות אצל טכנאים מקצועיים אשר יודעים היטב לבצע את המלאכה ואכן מדובר במומחים עם יעודי ושימוש בחלקים מקוריים, ויש מעבדות המשתמשות ברכיבים מקוריים מתוצרת Team Xecuter.

בנוסף יש מעבדות המציידות כל מתקין צ'יפ בפריצה ל-xbox360  במדריך מפורט כיצד לתפעל את המכשיר ולנצל את כל היכולות הטכנולוגיות שלו לאחר פריצה.

שירות שליחים וטכנאים מהיום להיום ידוע היום לגבי אייפונים שבעליהם כבר אינם יכולים בלעדיהם יום שלם, אבל זה כנראה נכון גבי לגבי קונסולות משחק ובפריצה

ל- xbox360  אפשר גם לקבל היום את השירות הכי מיידי וטוב ממעבדות שמפעילות גם שירות איסוף והחזרה עד הבית.

 

 

 

צור קשר
 
אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים