מרכז המשחקים - הכיף שלך זה המומחיות שלנו !!!

  1. דף הבית
  2. מאמרים
  3. Xbox One פריצה

Xbox One פריצה

Xbox One פרוץ

במרכז המשחקים, החנות המובילה למכירת קונסולות בישראל (סניף מרכזי בחיפה), אנו מעמידים לרשותכם מעבדה מתקדמת אשר מתמחה בפריצות והתקנות. הצוות שלנו במרכז המשחקים מורכב מטכנאים ואנשי מקצוע מהטובים בארץ, אשר תמיד נמצאים עם היד על הקונסולה ומכירים היטב את כל העדכונים והפיתוחים החדשים ביותר. זאת, מתוך מטרה להוביל ולהמשיך להיות אחת החנויות הטובות למכירת קונסולות בישראל.

כבר מאז השקתו הראשונה של קונסולת Xbox One בישראל, בספטמבר 2014, אין ספור גיימרים מבקשים לדעת מה מתי Xbox One פרוץ יהיה בהישג יד. כלומר, מתי תושג גם לקונסולת Xbox One פריצה אפקטיבית שתהפוך את המכשיר הנפלא הזה להרבה יותר ממה שהוא. על מנת לעמוד לצדכם ברכישתXbox One עם פריצה, בחנות מרכז המשחקים אנו מעדכנים כל הזמן באשר להתפתחויות הרלבנטיות. אתם מוזמנים כמובן לגלוש באתר מרכז המשחקים וכן להצטרף לדף הפייסבוק שלנו בכדי להיות תמיד בעניינים.

Xbox One פרוץ – מדוע זה מתעכב ומתי תגיע הבשורה?

נכון להיום (מרץ 2015), אין עדיין פתרון מושלם עבור מי שמחפש לרכוש Xbox One פרוץ. אולם, מדובר כמובן רק בעניין של זמן. בעוד אתם קוראים שורות אלה, האקרים מכל העולם מחפשים את הנתיב הנכון פנימה. כידוע, כמו כל פריצה לקונסולת משחק, גם המסע להשגת פריצה ל-Xbox one תלוי בפופולאריות של הקונסולה שכן רק כאשר יש מספיק משתמשים ו/או כותרי משחקים, משתלם להשקיע בפריצה.

מבחינתנו, הבשורות הן טובות. נדמה כי התנאים הבשילו ובמעבדה שלנו בחנות מרכז המשחקים אנו סבורים שהפריצה בשער (תרתי משמע). על פי כל ההערכות, ותוך כדי ניתוח השיח אודות הנושא ברשת בארץ ובעולם, אפשר בהחלט לומר כי בתוך כמה שבועות בלבד תוכלו גם אתם להיות בעלי Xbox One פרוץ.

מה אנחנו יודעים בינתיים?

אמנם עדיין אין לקונסולת Xbox One פריצה קיימת, אך כפי שכבר אמרנו, הדרך אל הארץ המובטחת החלה. כבר עכשיו, חובבי תכנים דיגיטליים אשר זקוקים למקום נוסף יכולים להיעזר במדריך JRUNNER רשמי אשר שוחרר בנובמבר 2013 ומאפשר להחליף את הכונן הקשיח (הארד דיסק) של אקס בוקס וואן לכונן עם נפחים גדולים יותר (מיועד בעיקר למי שכונן ה-500 GB איננו מספיק לו).

בדצמבר 2013, שוחרר גם מדריך ורכיב של קבוצת ההאקרים Team Xecuter אשר מאפשר לנו לקרוא את הזיכרון הפנימי של הקונסולה למדריך ותמונות. מהלך זה העיד על התקדמות ראשונה לקראת Xbox One פרוץ שכן ההאקר המפורסם, C4EVA (אשר חתום בין השאר על הפריצה ל-Xbox 360) משתייך לקבוצה זו.

בדיוק לפני שנה, במרץ 2014, נפרץ לראשונה דיסק משחק של Xbox One (פורזה 5). כלומר, כאשר הפריצה תגיע אל השוק, יהיו ברשת כבר תכנים וניתן לעשות גיבויים למשחקים. מכאן, צצו ברשת פרסומים של האקרים שונים אשר העידו כי הם מתקרבים אל המטרה.

העדכון החשוב מכל היה כמובן בדצמבר 2014 כאשר C4EVA, בכבודו ובעצמו, הודיע שיש התקדמות משמעותית בכיוון. ואם נצטט את מילותיו של ההאקר המפורסם: "לאחרונה היו כמה פריצות דרך, השמש בהחלט זורחת על שחר של יום חדש".

עם הפצעתה של השנה האזרחית, בראשון לינואר 2015, פורסם עוד עדכון מעורר תקווה. קבוצת האקרים בשם H4LT פרסמה את תוכנת ה-SDK של אקס בוקס וואן. כלומר, נחשפה התוכנה אשר משמשת לכתיבתם של משחקים ותוכנות לקונסולה. בעקבות פרסום זה, האקרים ומפתחים יכולים כעת להכיר טוב יותר את האופן שבו עובדת Xbox One והדברים בהחלט ברורים.

באתר האינטרנט של מרכז המשחקים, חנות המתמחה בשיווק Xbox One בישראל, נמשיך לעדכן אתכם בכל עדכון רלבנטי. הישארו עמנו בקשר שוטף באתר האינטרנט של מרכז המשחקים ובדף הפייסבוק של לקוחותינו.

Xbox One פריצה

רוצים לדעת מתי כבר תהיה לקונסולת Xbox One פריצה אפקטיבית? מחפשים לרכוש קונסולות בישראל מחנות מקצועית ובעלת שם? הגעתם למקום הנכון. באתר האינטרנט של מרכז המשחקים, מהחנויות המובילות בארץ לשיווק קונסלות בישראל, תמצאו מידע רב אודות Xbox One וקונסולות משחק אחרות.

אנו מציעים ללקוחותינו לא רק מידע עדכני אלא גם מעמידים לרשותכם מעבדה אשר מתמחה בהתקנות ופריצות. הצוות המיומן שלנו בחנות מרכז המשחקים מורכב מאנשי מקצוע וטכנאים מהטובים ביותר בתחומם. אנו תמיד נמצאים עם היד על הדופק, ומעדכנים אודות הדיווחים האחרונים בעולם הקונסולות.

מאז ש-Xbox One הושקה בישראל בסוף קיץ 2014, חצי שנה בלבד לאחר השקתה בארה"ב, מכונת המשחק המשומנת היטב מבית Microsoft כבשה גיימרים רבים. במקביל, החלה המתנה בקוצר לרוח ליום שבו תהיה גם לקונסולת Xbox One פריצה אשר תהפוך את השימוש בה לכיפי, פתוח, נוח, סוער ותוסס.

אמנם Xbox One היא קונסולה מדהימה בפני עצמה, איך אין ספק שכאשר הפריצה הרלבנטית תהיה זמינה, הכל יהיה עוצמתי שבעתיים. אתם מוזמנים לקבל מידע חם מהשטח אודות פיתוח פריצה ל-Xbox One באתר האינטרנט של מרכז המשחקים וכן בדף הפייסבוק שלנו.

אוקיי, אז מתי תושג לקונסולת Xbox One פריצה שנוכל להתקין?

נכון למרץ 2015, לא קיימת עדיין לקונסולת Xbox One פריצה אשר מאפשרת לכם לרכוש קונסולה פרוצה. עם זאת, תשמחו בוודאי לדעת שמדובר אך ורק בעניין של זמן. למעשה, בעוד אתם מעיינים בטקסט זה, האקרים מכל קצוות תבל מחפשים למצוא את הדרך פנימה אל תוך הקונסולה החדשה של Microsoft. היות שזוהי אחת הקונסולות הפופולאריות בעולם, והיות שהיא מתהדרת כבר באין ספור כותרים, סביר בהחלט להניח שהמסע אל הארץ המובטחת עומד להסתיים.

בחנות מרכז המשחקים, המתמחה בשיווק קונסולות בישראל (ופועלת בסניף מרכזי בחיפה והקריות), אנו סבורים כי מדובר בשבועות ספורים בלבד. על פי כל ההערכות, ובהתאם לדיווחים שונים אשר מופיעים באינטרנט חדשות לבקרים, בתוך זמן קצר תהיה גם לקונסולת Xbox One פריצה מושלמת.

הדיווחים הרלבנטיים שאנחנו יודעים עליהם

על הדרך לקראת השגת פריצה ל-Xbox One אנו יכולים לדעת מדיווחים שונים אשר מופיעים ברשת האינטרנט ומתפרסמים באתרי גיימרים בארץ ובעולם. ראשית, למרות שטרם הושגה לקונסולת Xbox One פריצה מלאה, כבר בנובמבר 2013 התפרסם מדריך JRUNNER רשמי אשר מאפשר להחליף את ההארד דיסק של הקונסולה וליהנות מכונן קשיח בנפחים גדולים.

חודש לאחר מכן, בדצמבר 2013, קבוצת ההאקרים Team Xecuter שחררה מדריך ורכיב אשר מאפשר לקרוא את הזיכרון הפנימי של Xbox One. היה זה מהלך בעל משקל שכן בקבוצת Team Xecuter חבר ההאקר המפורסם C4EVA שידוע בין השאר כאחראי על הפריצה ל-Xbox 360.

במרץ 2014, נרשמה התקדמות נוספת כאשר דיסק המשחק פורזה 5 של Xbox One נפרץ. פריצה זו של המשחק הרשמי העידה על כך שכאשר תושג גם לקונסולת Xbox One פריצה איכותית, יהיו כבר תכנים ברשת ויהיה ניתן לבצע למשחקים גיבויים. במקביל לכל אלה, האקרים שונים פרסמו (ומפרסמים) ידיעות מאומתות יותר או פחות אודות התקדמות לכיוון המטרה.

לפני כשלושה וחצי חודשים, בדצמבר 2014, התפרסמה ההודעה החשובה מכל על ידי ההאקר C4EVA. בציוץ של האחרון בטוויטר נאמר כי ישנה התקדמות אמיתית ומשמעותית אל הפריצה של הקונסולה. ואם נצטט את המילים המדויקות: "השמש זרחה לשחר של יום חדש". בינואר 2015, פורסם עדכון נוסף אשר עורר תקווה בקרב גיימרים כאשר קבוצת ההאקרים H4LT פרסמה את תוכנת ה-SDK של קונסולת Xbox One. דהיינו, נחשפה התוכנה אשר מאחורי הקונסולה ואשר משמשת לכתיבתם של תוכנות ומשחקים. פרסום תוכנת ה-SDK אפשר למפתחים והאקרים להכיר טוב יותר את Xbox One ואת האופן שבו הקונסולה עובדת.

מרכז המשחקים, אשר משווקת קונסולות Xbox One בישראל, תמשיך לעדכן אתכם בנוגע לפריצה. שימו לב, ההערכות של הצוות המקצועי שלנו מדברות על כך שבתוך שבועות ספורים בלבד תהיה גם לקונסולת Xbox One פריצה זמינה להתקנה. הישארו מעודכנים באתר האינטרנט שלנו ובדף הפייסבוק הרשמי של מרכז המשחקים.

אקס בוקס וואן פרוץ

בספטמבר 2014 זה סוף סוף קרה, אקס בוקס וואן הושקה בישראל והקונסולה החדשה מבית Microsoft החלה לצבור קהל מרשים של גיימרים מכורים אשר מיהרו לרכוש את מכונת המשחקים המשומנת היטב. במקביל, אותם גיימרים רבים ביקשו לדעת מתי יהיה כבר אקס בוקס וואן פרוץ. כלומר, מתי תושג כבר פריצה לאקס בוקס וואן אשר תאפשר ליהנות מהקונסולה "כמו שצריך".

בחנות מרכז המשחקים, המשווקות קונסולות בישראל, אנו שמחים להציג לפניכם את העדכונים האחרונים והרלבנטיים אודות הדרך לפריצת אקס בוקס וואן.

נכון למרץ 2015, טרם ניתן לרכוש אקס בוקס וואן פרוץ. זאת, מן הטעם הפשוט שהקונסולה החדשה של Microsoft הושקה לראשונה רק בנובמבר 2013. אולם, תשמחו בוודאי לדעת שלאור הביקוש הרב ובזכות הפופולאריות של הקונסולה המעולה, האקרים מכל העולם עובדים "שעות נוספות" בכדי לפענח את סוד הקסם. בין השאר, שותף למסע הזה ההאקר המפורסם C4EVA מקבוצת Team Xecuter אשר ידוע בין השאר בפריצת אקס בוקס 360.

אקס בוקס וואן פרוץ – מה אנחנו יודעים בינתיים?

על פי דיווחים שונים ברשתות החברתיות ובאתרי גיימרים, ניתן להניח שהמסע להשגת אקס בוקס וואן פרוץ יגיע לשיאו ולמטרתו בתוך שבועות ספורים בלבד. כעת, בואו נבחן רגע את הפרסומים המרכזיים בעניין לאורך הדרך.

בנובמבר 2013, בחודש בו הושקה לראשונה קונסולת אקס בוקס וואן, שוחרר גם מדריך JR רשמי אשר מאפשר להחליף את כונן ההארד דיסק של הקונסולה בכונן עם נפחים גדולים. ואכן, גיימרים אשר לא מספיקים להם 500 GB, יכולים ליהנות מכונן קשיח מתאים לצרכיהם.

חודש בלבד לאחר מכן, בדצמבר 2013, ההאקרים המקצועיים של צוות Team Xecuter פרסמו מדריך ורכיב אשר באמצעותו ניתן לקרוא את הזיכרון הפנימי של קונסולת אקס בוקס וואן. מהלך זה היה ללא ספק צעד בעל משקל רב, בעיקר משום שבקבוצת Team Xecuter חבר כמובן ההאקר C4EVA. פרסום זה של Team Xecuter העיד על כך שאנו מתקדמים בקצב טוב לקראת אקס בוקס וואן פרוץ.

כעבור מספר חודשים נוספים, במרץ 2014, דיסק המשחק הרשמי של פורזה 5 של אקס בוקס וואן נפרץ אף הוא. תודות לכך, ניתן כעת לדעת שכאשר פריצה לאקס בוקס וואן תהיה זמינה בחנויות, יש מידע ברשת ואפשר לעשות גיבויים למשחקים. בנוסף, האקרים מכל העולם, מוכרים יותר ופחות, המשיכו לפרסם ידיעות שונות אודות התקדמותם לקראת פיתוח אקס בוקס וואן פרוץ.

כחצי לאחר פריצת פורזה 5, ההאקר C4EVA פרסם ציוץ בטוויטר אשר הפך במהירה ל"אש בשדה הגיימרים". ההאקר הידוע צייץ כי חלה התקדמות של ממש בפריצת אקס בוקס וואן ובמילותיו של המקצוען – "שחר של יום חדש". כעבור כחודש בלבד, קבוצת האקרים בשם H4LT פתחה אף היא נתיב בכיוון עם פרסום תוכנת ה-SDK של אקס בוקס וואן. דהיינו, נחשפה התוכנה אשר משמשת לכתיבת משחקים ותוכנות לאקס בוקס וואן. חשיפה זו הביאה לכך שהאקרים ומפתחים יכולים כעת להבין טוב יותר כיצד עובדת הקונסולה.

מרכז המשחקים – ממשיכים לעדכן

מרכז המשחקים מציעה לכם מגוון רחב של קונסולת בישראל לרבות שיווק של אקס בוקס וואן בישראל. אנו מציעים חבילות ייחודיות ואטרקטיביות של אקס בוקס 360 פרוץ ובקרוב נסייע גם עם Xbox One פרוץ. לחנות מרכז המשחקים סניף ראשי בחיפה המספק שירותי שיווק ותיקונים עבור קונסולות בחיפה והקריות, וכן דף פייסבוק רשמי ואתר אינטרנט הפועל כמרכז מידע וחנות ווירטואלית. צוות המומחים שלנו במרכז המשחקים מעריך כי בתוך שבועות ספורים בלבד תוכלו לרכוש גם אצלנו אקס בוקס וואן פרוץ. הישארו מעודכנים.

 

 

 

 

 

 

 

צור קשר
 
אנו משתמשים בעוגיות על מנת לשפר את חווית המשתמש באתר. קרא עודאני מסכים